al. Jana Pawła II 16, 64-100 Leszno

Godziny
otwarcia

Galeria
pon-sob: 10:00 - 20:00
niedziela: 11:00 - 18:00
 

NASZA KUCHNIA + PALCE LIZAĆ

Kategoria:
Gastronomia
Lokal:
Poziom:
1
Tel:
(65) 526 06 68
Godziny otwarcia:

Pn - Sob 10:00 – 20:00

Niedziela handlowa 11:00 – 18:00Nasza kuchnia – smacznie i tanio

Znajdujemy się w Centrum Handlowym Manhattan w Lesznie .
Nasza nowoczesna formuła wpisuje się w zapotrzebowanie leszczyńskiego rynku gastronomicznego.
Można tu zjeść smacznie i tanio. 10 dkg każdej z oferowanych przez nas potraw kosztuje tylko 2,89 zł!!!!!

Klienci korzystać mogą ze specjalnego baru, w którym można nakładać sobie porcję tego, na co akurat ma się ochotę. I za każdą z potraw płaci się ta samą cenę!!!

Co oferujemy? Przede wszystkim tradycyjne polskie potrawy. Smakosze znajdą tu m.in. gołąbki, gulasz z kaszą, pieczeń wieprzową, żurek, flaki, rosół, pieczone kiełbasy, kapustę zasmażaną czy golonkę z wody. Codziennie serwowane będą też smaczne domowe kompoty.

Mimo, że zjeść tu można szybko i tanio, restauracja nie ma nic wspólnego z fastfoodami. Potrawy przygotowywane są na miejscu przez bardzo dobrych kucharzy i oparte się o tradycyjne receptury.
Usytuowane „Naszej kuchni” w Centrum Handlowym Manhattan też nie jest przypadkowe. Można tu skorzystać z olbrzymiego, bezpłatnego parkingu, na którym zawsze są wolne miejsca. Posiłek w „Naszej kuchni” może być też sympatyczną i regenerującą przerwą w zakupach dokonywanych w sklepach znajdujących się w centrum.

Warto odwiedzić „Naszą kuchnię” Tu każdy znajdzie coś, co zachwyci podniebienie.

Z kolej działająca przy Naszej Kuchni kawiarnia ICE CAFE to miejsce, gdzie można odpocząć i zrelaksować się przy doskonałej kawie i deserach lodowych. Goście kawiarni mogą także skorzystać z wyśmienitych ciast domowych przygotowywanych według dobrych, sprawdzonych receptur. Miła obsługa i niepowtarzalna lokalizacja na tarasie widokowym sprawi, ze wizyty w kawiarni ICE CAFE będą przez Państwa zawsze mile wspominane.

Jesteśmy przekonani, że wiele osób zechce na stałe korzystać z naszych usług.


NASZA KUCHNIA + PALCE LIZAĆ

Jak dojechać

al. Jana Pawła II 16, 64-100 Leszno współrzędne: 51°50'27.1"N    16°35'26.1"E
Strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]