al. Jana Pawła II 16, 64-100 Leszno

Godziny
otwarcia

Galeria
pon-sob: 10:00 - 20:00
niedziela: 10:00 - 18:00
plan galerii jak dojechać facebook
 

O nas

Centrum Handlowe „Manhattan” to ulubione miejsce zakupów i spotkań leszczynian. Na mapie handlowej Leszna istniejemy od listopada 2000 roku . 

W 2008 roku Nasze Centrum zyskało nowoczesny wygląd i powierzchnie sprzedaży powiększoną do 11.000 m2 oraz przyjazne dla klienta otoczenie. Jesteśmy nowoczesnym Centrum, które zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów, zarówno pod względem zakupów jak i oferty gastronomiczno-usługowej. Dla wszystkich zmotoryzowanych przygotowaliśmy dogodny parking oraz stojaki na rowery dla zwolenników dwóch kółek.

Oferta handlowa naszych sklepów zarówno ekskluzywna jak i szanująca lokalne przyzwyczajenia daje naszym klientom możliwość wyboru, porównania cen i dokonania udanych zakupów. Oprócz oferty handlowej proponujemy naszym klientom wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, które cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców Leszna i jego gości.

Znamy zamiłowanie naszych klientów do produktów spożywczych najwyższej jakości wytworzonych przez lokalnych producentów i oferujemy naturalne, ekologiczne produkty w sklepach firmowych mięsno-wędliniarskich, owocowo-warzywnych oraz rybnym.

O wyższości domowego jedzenia nad fast foodami przekonują najlepsze dania kuchni domowej i orientalnej oraz ciasta i desery, na które zapraszają kawiarnie i restauracje. 

W przyjaznych wnętrzach naszego Centrum przyjemna muzyka i bezpłatny Internet umilają czas zakupów.

CH „ Manhattan” to:

  • 11 000 mkw powierzchni całkowitej 
  • 9 000 mkw GLA 
  • Ponad 80 sklepów , punktów usługowych i gastronomicznych
  • 270 miejsc parkingowych


Jak dojechać

al. Jana Pawła II 16, 64-100 Leszno współrzędne: 51°50'27.1"N    16°35'26.1"E
Strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]