al. Jana Pawła II 16, 64-100 Leszno

Godziny
otwarcia

Galeria
pon-sob: 10:00 - 20:00
niedziela: 10:00 - 18:00
plan galerii jak dojechać facebook
 

Gastronomia

Restauracja Bar Azja

Restaurację Bar Azja znajdziesz na piętrze w CH Manhattan. Szeroki wybór składników w daniach Cię nie rozczaruje. Z Baru Azja głodny nie wyjdziesz! Tel. 796 372 518

Palce Lizać

Palce Lizać - to naleśnikarnia mieszcząca się w Centrum Handlowym Manhattan na pierwszym piętrze tuż obok Naszej Kuchni. Jest to miejsce doskonałe na spotkania rodzine i w gronie znajomych. Zapraszamy na pyszne naleśniki w wielu odsłonach wytrwane/vege/na słodko, które smażone są na świeżo na oczach Gości.
Palce Lizać serwuje też dania z pieca i pyszne sałatki. W ofercie zajdziecie Państwo szeroką gamę ciast, które są miłym oraz słodkim dodatkiem do podawanych kaw.
Ciepły klimat i miła obsługa sprawi, że poczujecie się Państwo wyjątkowo.
Tel. (65) 526 06 68

Nasza Kuchnia

Nasza Kuchnia - smaczne jedzenie na wagę.
Znajduje się w CH Manhattan na piętrze. Nowoczesna formuła wpisuje się w zapotrzebowanie leszczyńskiego rynku gastronomicznego. Klienci mogą korzystać ze specjalnego baru, w którym można sobie nakładać porcję tego, na co ma się akurat ochotę. I za każdą z potraw płaci się tą samą cenę. Co oferujemy? Przede wszystkim tradycyjne polskie potrawy. Smakosze znajdują tu między innymi: gołąbki, gulasz z kaszą, pieczeń wieprzową, kotlety schabowe i inne. Codziennie też serwowane są na miejscu domowe kompoty. Mimo, że można tu zjeść szybko i tanio restauracja nie ma nic wspólnego z FastFoodami. Potrawy przygotowne są na miejscu przez wykwalifikowanych kucharzy i oparte o tradycyjne receptury.
Warto odwiedzić Naszą Kuchnię, każdy znajdzie coś, co zachwyci podniebienie.
Tel. (65) 526 06 68

Kawiarnia Cukiernia Hoffmann

18 LAT TRADYCJI:

Już od 18 lat dostarczamy do Państwa domów nasze słodkości - torty, ciasta, ciastka i inne przysmaki. Przez ten czas skomponowaliśmy setki smaków, form, pomysłów i nauczyliśmy się jak sprostać najbardziej wymagającym gustom naszych Klientów.

NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIA:

Staliśmy się jedną z najnowocześniejszych cukierni w regionie - z profesjonalnie wyposażonymi pracowniami i doświadczonym zespołem. W trosce o powtarzalność i niezawodność smaku naszych kompozycji, wdrażamy i aktualizujemy skrupulatnie odpowiednie procedury. Połączyliśmy tradycyjne przepisy z naszą wiedzą i doświadczeniem. Postawiliśmy na klasykę, nie zaniedbując jednak oferty z nowościami. Udało nam się zaspokoić gusta zarówno tradycjonalistów jak i poszukiwaczy innowacyjnych smaków.

BEZ CHEMII:

Jesteśmy przy tym wierni naszym założeniom i do dziś stosujemy jedynie naturalne, nieprzetworzone składniki, bez chemii i sztucznych dodatków.Jak dojechać

al. Jana Pawła II 16, 64-100 Leszno współrzędne: 51°50'27.1"N    16°35'26.1"E
Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.